Rannu

Kontaktandmed



Rannu Vallavalitsuse postiaadress:
Rannu vallamaja
Vallapalu küla
Elva vald
61116 TARTUMAA

Rannu vallamaja asub siin

Rannu Vallavalitsus töötab E-R 8.00-16.00 

Arveldusarve: SEB
 Pank a/a EE871010102020795005


Ametnikud, telefonid, e-maili aadressid:
Vallasekretär Kaisa-Karoliina Kokk, 731 1905; 525 6212; vallavalitsus@rannu.ee
Finantsnõunik Reet Jaadla 731 1900; reet.jaadla@rannu.ee
Sotsiaalnõunik Sirje Erm 731 1904; 525 3370; sirje.erm@rannu.ee

Raul Simson
ehitusinsener
mob 513 2503
raul.simson@gmail.com  

Lastekaitsespetsialist Anneli Lepik, 731 1905, 
50 51707, anneli.lepik@rannu.ee
Vallavalitsuse e-post: vallavalitsus@rannu.ee 
Rannu valla FB: 
https://www.facebook.com/groups/100218183363890/ 

POLITSEI KONTAKTID

Politsei üldnumber ööpäevaringselt 112.

Elva valla Rannu piirkonda teenindav piirkonnapolitseinik: Alik Säde
Asukoht: Valga mnt 1, Elva linn
Alik Säde, tel 745 6002; 53307118.
alik.sade@politsei.ee 
Vastuvõtupäev Rannu piirkonna elanikele toimub 
Rannu alevikus Rannu Rahvamaja II korrusel iga kolmapäev kell 10.00-11.00. (v.a. riigipühad).

Rannu piirkonda teenindav noorsoopolitseinik: Tiit Treial
Kontakt: tel 533 07118 tiit.treial@politsei.ee 

Olulisi linke korrakaitse valdkonnas

KONTAKT:

http://www.politsei.ee/et/kontakt/

POLITSEI kontakt:

http://www.politsei.ee/

Kannatanule

Lapsevanemale


Keskkonnaameti piirkondlik metsanduse spetsialist Priit Pääslane (tel 515 7852) võtab kodanikke vastu iga kuu III teisipäeval kell 9.00-11.00 Rõngu Vallamajas aadressil Valga mnt 6A Rõngu.

 

 




Webalizer statistika