Rannu

Külateater EMU

Näitering tuli kokku 1980. aastal. Tol korral võeti ette vanad head tükid, nagu "Vedelvorst", "Mikumärdi", "Kosjasõit". 1993. aastal sai näitering omale nime EMU. Praegu on trupis üksteist tegevnäitlejat, kes ennast jõudsalt arendavad juhendaja Kalju Koger'i valvsa pilgu all. See seltskond saavutas 2002. aastal harrastusteatrite maakondlikul ülevaatusel esikoha. Kõrge tunnustuse tõi E. Albee näidend "Kõik aias", mida pärjati ka parima mees-, nais- ja noornäitleja tiitlitega ning parima muusikalise kujunduse tiitliga.

2003. aastal esinetakse J. Glue ja A. Thomas'e näidendiga "Perekonnapidu", mis Tartumaa harrastusteatrite ülevaatusel 13. aprillil Reolas sai kõrge hinnangu ning tänukirjad parima lavakujunduse, parima muusikalise kujunduse, meeldejääva karakterrolli täitmise ja lavastuse eest.

Trupp on juba kahel aastal osalenud Külateatrite festivalil, kuhu plaanitakse minna ka sel aastal. Erksamad lähevad ennast koolitama juba teist aastat järjest Vana-Võitu. Valminud on ka EMU kodulehekülg http://www.zone.ee/emuke, kus saate meie tegemistest sisukama ülevaate.


Rannu Rahvamaja
7 454 275
5165815
rahvamaja@rannu.ee
Webalizer statistika